Aktuality

Předvánoční posezení s ženami                                                         2022

Adventní kalendáře pro děti

Prázdninové tvoření 2022

Velikonoční tvoření s dětmi  2022

Toto jsou nejmladší čtenáři v naší knihovně

Knihovnická slavnost 2021

Krajská knihovna Vysočina opět po roce oceňovala už po dvacáté knihovnice a knihovníky obecních knihoven v Kraji Vysočina.

V letošním roce titul Knihovnice Vysočina 2021 získala Martina Machová z Obecní knihovny v Počítkách (okres Žďár nad Sázavou).
V její knihovně se knihy nejen půjčují, ale stává se i místem setkávání, kreativního tvoření a vzdělávání. Za její záslužnou práci ji cenu osobně předala ředitelka Krajské knihovny Vysočina Ing. Jitka Hladíková.

Nové knihy ze žďárské knihovny

Přijďte si vybrat nové knihy z Knihovny Matěje Josefa Sychry.

duben 2021

Otevření knihovny

od 12. 4. 2021 může být naše knihovna opět otevřená.
Bližší informace žádejte na obci, nebo u paní knihovnice